Bitcoin Treasure Hunt Underway As Crypto Sleuths Search for BTC Bounty Hidden on the Internet

Prywatny start-up kryptograficzny Incognito zaprasza społeczeństwo do udziału w internetowym polowaniu na padlinożerców, aby odkryć jedną całość BTC, która jest obecnie ukryta gdzieś w Internecie.

Anonimowa giełda kryptograficzna ogłosiła, że w tym tygodniu rozpocznie realizację swojego pytania dotyczącego ochrony prywatności, a 19 listopada planuje rozpocząć rozdawanie nagród dla uczestników.

Aby wziąć udział w polowaniu wystarczy pobrać aplikację Incognito i zacząć podążać za wskazówkami dotyczącymi przeszukiwania internetu w poszukiwaniu kodów QR.

Incognito podpowiada, że kody QR mogą być ukryte w dowolnym miejscu w Internecie, ale wspomina w szczególności, że kody mogą być ukryte wśród komentarzy w mediach społecznościowych, miniatur i opisów na YouTube, artykułów online i postów na forach internetowych.

Kody QR odblokowują skrzynie QUEST, które następnie przyznają posiadaczom kodów określoną liczbę żetonów QUEST.

Jeden żeton QUEST jest równy jednemu obrotowi na szczęśliwym kole, który mógłby nagrodzić błystkę jedną z kilku tantalizujących nagród. Nagrody te obejmują 1 monetę BTC, 0,1 Monero (XMR), rok bezpłatnej usługi wirtualnej sieci prywatnej (VPN), 10 monet Privacy (PRV), węzeł incognito i wiele innych. Incognito ostrzega, że nagrody są ograniczone, ale będą okresowo dodawane nowe nagrody w losowych punktach w trakcie trwania konkursu.

Incognito mówi szyfrom, że mogą chcieć spieszyć się z odkrywaniem kodów, ponieważ po wprowadzeniu kodu QR maksymalna ilość razy jest dozwolona, odpowiadająca mu skrzynka ze skarbem jest opróżniana na dobre.